X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
دوشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1390
رابطه قذافی و اجنه

دیک.تاتورها و اف.راط گرایان در دنیا طیف گسترده ای دارند. بعضی از آنها خجالتی اند و چهره واقعی خود را بنا به مص.لحت و برای حفظ قدرت خود رو نمی کنند. فقط گه گاهی در اتفاقات خاصی دست خود را رو می کنند. گاهی ویدیوهای جمعهای خصوصیشان افکار مغزهای تاریکشان را رو می کند و گاه بعضی از حرفهایشان یا برخوردهایشان گوشه ای از اسرار نهفته شان را آشکار می کند.

ولی بعضی از گروهها و شخصیتها هم رفتارشان عریان است. واهمه ای از افکار عمومی جهانی ندارند. حرف دلشان را می زنند و کاری که به آن معتقدند عملی می کنند. مثلا در یک جای دنیا عده ای در خصوص مجسمه سازی و موسیقی نظراتی دارند که به صلاح نمی دانند رو کنند. ولی طالبان در افغانستان عقاید خود را به صورت آشکاری بیان کردند وقتی که مجسمه های چند صد ساله بودا را با دینامیت منفجر کردند! 

این برادر قذافی هم یکی از اون آدمهایی است که به راحتی حرف دلش را می زند. مثلا در خبر زیر می توانید عقاید این ر.هبر فسیل شده را در خصوص اجنه بخوانید. البته جای تعجب از مردمی است که ریاست این موجود را بر خود می پذیرند.

البیان چاپ امارات نوشت: «معمر قذافی»، رهبر پنهان شده لیبی به نزدیکان خود گفته که اگر ناتو دست از حمله به بی گناهان و زنان و پیرمردان بر ندارد بزودی لشکر جنیان را ارسال می کنم تا دمار از کافران بی دین ملحد دربیاورند.
خبرنگار کانال تلویزیونی ماهواره ای «عشم الوطن» که از لیبی برنامه پخش می کند نیز گفت: اکنون رهبر لیبی به این نتیجه رسیده که ناتو زبان آدمیان را نمی فهمد پس باید در انتظار باشند گه گروه اجنه را ببینند.
«یوسف شاکر» درباره «گروه اجنه» توضیح داد: لیبی لشکریانی دارد از روح که هرگز کسی آنها را ندیده و نشناخته، این لشکریان روحانی و معنوی دوستان رهبر لیبی هستند بزودی بر سر ناتو و امارات و قطر خراب خواهند شد و دمار از روزگار آنان درخواهند آورد بزودی!
«شاکر» خوراک سربازان ناتو را گوشت انسان ها و نوشیدنی های آنان را خون انسان ها خواند و توان جنگ در سربازان ناتو را ناشی از استفاده از مواد مخدر و هروئین دانست.